10 544 ₴
8 751,52 ₴
HP 15-dw2025cl — це середньобюджетний 15-дюймовий ноутбук, який орієнтований на повсякденні завдання й офісну роботу. Основні характеристики містять 10-е покоління процесора Intel Core і сенсорний дисплей.
Технічні характеристики
Дизайн та інтерфейси
Мультимедіа та зв'язок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |