25 999 ₴
Один із найкращих захищених камерофонів у світі!
Ідеально підходить для ігор завдяки потужному процесору Dimensity 9300 3.25 GHz.
Стан нового телефона!
Привезений із США.
Працює з будь-якими операторами.
На 2 фізичні сімкартки.
Оновлений до Android 16.
Гарантія 1 місяць.
Функціонал весь перевірений, все працює чудово.
Екран у стані нового, без подряпин зовсім.
Корпус у стані нового, слідів використання немає.
Батарея перевірена, залишкова ємність становить 96%.
У комплекті телефон, чохол, зарядка 120W, захисна гідрогелева плівка на єкран. На блоці камер встановлений захист.
Короткі характеристики:
6.78 " AMOLED 1260 x 2800, 120Hz
16Gb RAM
512GB
MediaTek Dimensity 9300 8 ядер 3250 Mhz
5400 mAh, QC 120W
50мп + 50мп + 50мп
32мп фронтальна
Android 16.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivo |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G, 2G, 3G , 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Еко-шкіра |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1260x2800 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3250 МГц |
| Відеопроцесор | Immortalis-G720 MC12 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 120 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164.1 мм |
| Ширина | 75.3 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 221 г |