7 999 ₴
Привезена зі США.
Повністю протестована, проблем немає.
Гарантія 1 місяць.
Зроблено чіпування, встановлений чіп Picofly RP2040 та встановлена остання версія Kefir-a. Все це дозволяє безкоштовно встановлювати ігри завантажені з Інтернету.
Корпус у відмінному стані, мінімальні сліди використання.
Дисплей у стані нового, без подряпин, поклеєна захисна плівка.
Батарея у відмінному стані, залишкова ємність 96%.
Можна ввімкнути розгін, для поліпшення графіки та фпс.
До комплекту входить microsd карта на 128 gb.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Nintendo |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 8 годин |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | 3D-режим, Підтримка HD, Відтворення відео |
| В комплект входить | Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 91.1 мм |
| Висота | 208 мм |
| Вага | 277 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Частота процесора | 1020 МГц |