5 999 ₴
4 899 ₴
Одни із найзахищеніших телефонів для військових чи любителів активного способу життя.
Захист за стандартами IP68, IP69К, MIL-STD-810H роблять його невбивним апаратом.
Привезені із США.
Працюють із будь-якими операторами. Можна скидати до заводських налаштувань без проблем.
На 1 сімкарту та micro sd карту.
Оновлені до Android 13-14.
Російська/українська мова є.
Гарантія 1 місяць.
Ціна вказана за 1шт.
Можна кидати у воду, вогонь, стіну або супротивника:) 320 грамів зроблять свою справу ;)
Функціонал весь перевірений, все працює чудово.
Екрани у відмінному стані, не великі мікроподряпини можуть бути присутніми.
Корпуси в дуже хорошому стані, на задній кришці є залишки клею від пластини магнітного тримача. У подарунок йде нова пластина магнітного тримача, що повністю закриває залишки старого клею.
Фотографії реальні.
Батареї перевірені, залишкова ємність за тестами програми AccuBattery становить 83-87%.
У комплекті тільки телефон.
Короткі характеристики:
5.5" 1080х2160, iPS, Corning Gorilla Glass Victus
6Gb RAM
128GB + слот micro SD
Snapdragon 480 8 ядер
5000 mAh, QC4, бездротова зарядка
50мп + 8мп основна
8мп фронтальна
Android 13-14.
Подвійні фронтальні гучномовці; вихід 100 дБ+
FM Radio
IP68, IP69К, MIL-STD-810H, NFC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonim |
| Тип пристрою | Захищені |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G, 2G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 480 5G |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 619 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Вага | 320 г |