4 500 ₴
Чудовий захищений телефон для військових.
Привезен зі США.
Працює із будь-якими операторами. Можна скидати до заводських налаштувань без проблем.
На 1 симкарту та micro sd карту.
Модель без тепловізора.
Оновлений до Android 11.
Російська\українська мова за допомогою програми Morelocale 2, можна вибрати будь-яку мову.
Гарантія 1 місяць.
Можна кидати у воду, стіну та вогонь:-)
Функціонал весь перевірений, все працює чудово.
Екран у відмінному стані, є невеликі сліди використання.
Корпус у дуже хорошому стані для даних телефонів. Фото реальні.
Батерея перевірена, залишкова ємність за тестами програми AccuBattery становить 91%.
У комплекті тільки телефон.
Короткі характеристики:
5.7" 1080х2160, Gorilla Glass 6
4Gb RAM
128GB + слот micro SD
Snapdragon 660 8 ядер
4000 mAh, QC4, бездротова зарядка
48мп + 2мп
8мп фронтальна
Android 11.
IP68, IP69, MIL-STD-810
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Snapdragon 660 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 512 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157.5 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Товщина | 12.7 мм |
| Вага | 260 г |