3 999 ₴
Відмінні захищені телефони для військових чи любителів активного способу життя.
Захист за стандартами IP68, MIL-STD-810G і в той же час компактність і легкість роблять цей телефон чудовим вибором.
Привезені із США.
Працюють із будь-якими операторами.
Можна скидати до заводських налаштувань без проблем.
На 2 сімкарти та micro sd карту.
Оновлено до Android 13.
Російська\українська мова на 100% темою.
Гарантія 1 місяць.
Функціонал весь перевірений, все працює чудово.
Екрани у відмінному стані, присутні невеликі мікроподряпини.
Корпуси в дуже хорошому стані, присутні невеликі сліди користування.
Батареї перевірено, залишкова ємність за тестами програми AccuBattery становить 80-82%.
У комплекті лише телефон.
Короткі характеристики:
6.3" 1080х340, IPS, Gorilla Glass 5
4Gb RAM
64GB + слот micro SD
Exynos 9611 8 ядер 2.3Ghz
4050 mAh, QC4, беспроводная зарядка
25мп+8мп
13мп фронтальная
Android 13.
IP68, MIL-STD-810G, NFC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 15 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159.9 мм |
| Ширина | 76.7 мм |
| Товщина | 9.94 мм |
| Вага | 218 г |
| Характеристики процесора | |
| Процесор | Exynos 9611 |