7 999 ₴
6 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G, GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | PLS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2408 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 642L |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 25 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168.8 мм |
| Ширина | 79.9 мм |
| Товщина | 9.9 мм |
| Вага | 235 г |