6 455 ₴
5 744,95 ₴
Ноутбук із сенсорним екраном Fujitsu LifeBook P728 з екраном 12.5" Touch на базі процесора Intel Core i5-8265U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
| Характеристики | |
| Діагональ | 12.5" |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Процесор | |
| Виробник Процесора | Intel |
| Тип Процесора | Core i5 |
| Модель Процесора | i5-8250U |
| Додаткові характеристики | 4 ядра - 1.60GHz - 3.40GHz, 4C/8T, 6MB Cash |
| Оперативна пам'ять (RAM) | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 192 MB (8GB) |
| Покоління пам'яті | DDR4 |
| Накопичувач (SSD) | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Пристрої читання | |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Кардридер | Card Reader |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарт | Integrated |
| Параметри відеоадаптера | Intel® HD Graphics |
| Корпус | |
| Тип корпусу | Notebook |
| Порти під'єднання й опції | VGA (D-Sub) / HDMI / USB 3.0 / Headset 3.5mm / RJ-45 / CardReader |
| Операційна система | |
| Windows 11 | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |