6 776 ₴
6 098,40 ₴
Ноутбук Dell Latitude 3390 2-in-1 являє собою високопродуктивний та якісний виріб корпоративного сегмента. Призначається для використання текстових редакторів, перегляду презентацій, запуску навчальних і фінансових застосунків. Підходить для відтворення фільмів і відеороликів у високій якості. Ґрунтується на базі енергоефективного ЦПУ Intel Core i5-8250U, який містить 4 фізичні ядра, підтримує можливість збільшення частоти від базової 1.6 ГГц до граничної 3.4 ГГц, здатний паралельно обробляти 8 потоків. Попередньо встановлено 8 Гб ОЗП, чого досить для запуску простих відеоігор. Вбудована камера з мікрофоном для ділових переговорів із відеозв'язку.
Ноутбук Dell Latitude 3390 2-in-1 виготовляється з тонким і практичним корпусом. Пофарбований у матовий чорний колір. Вбудована зручна клавіатура острівного типу. Для розміщення файлів є SSD-диск на 256 Гб. Є матриця із сенсорним шаром, роздільною здатністю 1920 на 1080 точок і діагоналлю 13 дюймів.
| Бренд | Dell |
| Тип товару | Ноутбук |
| Розмір екрану | 13.3" IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип процесора | Intel Core 8-го покоління |
| Процесор | Intel Core i5-8250U |
| Тактова частота процесора | 1,6 ГГц |
| Тип роз'єму | BGA1356 |
| Кількість процесорів | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Тип пам'яті | DDR4 SODIMM |
| Відеокарта | Intel UHD 620 |
| Жорсткий диск | SSD |
| Об'єм жорсткого диска | 256 Гб |
| Операційна система | Win 11 |
| Кількість Ethernet портів | 0 |
| Швидкість з'єднання | 1 Гбіт/с |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Кардрідер | Так |
| Інтерфейс USB 3.0 | Так |
| Вихід HDMI | Так |
| Вага | 1.45 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |