4 994 ₴
Цей невеликий комп'ютер у стильному та компактному корпусі вирізняється чудовою якістю збирання та високою продуктивністю.
Корпус ультрабука виготовлений із міцного пластику, стилізованого під полірований сріблястий метал. Навколо 14-дюймового сенсорного екрана є темна рамка, позбавлена будь-яких дизайнерських надлишків, що дає змогу зосередити увагу виключно на роботі. Ергономічна клавіатура чорного кольору має класичну розкладку та повнорозмірну клавішу Backspace, Сенсорна панель виготовлена в мінімалістському стилі з округленими верхніми кутами. Клавіші, що імітують кнопки миші, виділені тонкою лінією зверху.
За реалізацію обчислювальних процесів цього комп'ютера відповідає двоядерний чотирипотоковий процесор Core i5 моделі 4200U виробництва компанії Intel. Особливістю цього процесорного чипа покоління Haswell є його економічність: рівень енергоспоживання становить усього 15 ватів під час роботи в штатному режимі. Залежно від складності, що надаються на пристрій завдань, процесор може використовувати як обидва ядра, потужність кожного з яких становить 1600 МГц, так і одне, підвищуючи його продуктивність ще на 1 ГГц. А вбудований режим Turbo Boost дасть змогу наростити потужність до 2,3 ГГц на кожне ядро для оброблення найскладніших і найбільш ресурсомістких процесів. Intel Core i5-4200U, крім усього іншого, обладнаний потужним вбудованим відеоядром HD Graphics 4400, який здатний впоратися з більшістю повсякденних завдань.
Доповнює картину вбудований модуль оперативної пам'яті з 8 гігабайтами DDR3-простору на борту. Такого обсягу ОЗП цілком досить для виконання завдання практично будь-якої складності.
|
Загальна інформація |
|
| Дата виходу на ринок | 2015 г. |
|
Опис 14-дюймовий ноутбук від Toshiba, орієнтований на універсальне застосування. Пристрій отримав сенсорний дисплей, вбудовану графіку, алюмінієвий корпус і стандартний набір портів. |
|
| Тип | класичний |
|
Процесор |
|
| Платформа (кодова назва) | Intel Shark Bay |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5 4200U |
| Сумарна кількість ядер | 2 |
| Тактова частота | 1 600 МГц |
| Максимальна частота | 2 600 МГц |
| Базовий теплопакет (TDP) | 15 Вт |
|
Конструкція |
|
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Матеріал кришки | алюміній |
| Колір кришки | сріблястий |
| Підсвітка корпусу | |
| Захищений корпус | |
|
Розміри та вага |
|
| Ширина | 340.36 мм |
| Глибина | 233.68 мм |
| Товщина | 20.32 мм |
| Вага | 1996 г |
|
Екран |
|
| Діагональ екрана | 14.0" |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Технологія екрана | TN+Film |
| Поверхня екрана | глянсовий |
| Сенсорний екран | мультитач |
|
Оперативна пам'ять |
|
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Обсяг пам'яті | 8 ГБ |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Усього слотів пам'яті | 2 |
|
Зберігання даних |
|
| Тип накопичувача | HDD |
| Місткість накопичувача | 750 ГБ |
|
Графіка |
|
| Графічний адаптер | Intel HD Graphics 4400 |
|
Камера та звук |
|
| Камера | |
| Вбудований мікрофон | 2 |
| Вбудовані динаміки | 2 динаміки |
|
Клавіатура й тачпад |
|
| Цифрове поле (Numpad) | |
| Підсвітка клавіатури | |
| Керування курсором | тачпад (сенсорний майданчик) |
|
Інтерфейси |
|
| NFC | |
| Bluetooth | 4.0 |
| LAN | 1 Gbit |
| Wi-Fi | 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Стільниковий зв'язок | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen1 Type-A (5 Гбит/с) | 2 |
| VGA (RGB) | |
| HDMI | 1 |
| Аудіовиходи (3.5 мм jack) | 1 |
|
Акумулятор і час роботи |
|
| Кількість комірок акумулятора | 3 відділення |
| Запас енергії | 50 Вт·ч |
|
Комплектація |
|
| Операційна система | Windows 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 7500 GB |
| Тип диска | HDD |